Mulgi Vallavolikogu

Mulgi Vallavolikogu:

Volikogu esimees Arvo Maling
Telefon 528 4740
E-post: arvo.maling@gmail.com

Volikogu aseesimees Villu Võsa
villu@abja.ee

Mulgi Vallavolikogu:

Volikogu esimees Arvo Maling
Telefon 528 4740
E-post arvo.maling@mulgivald.ee

Volikogu aseesimees Villu Võsa
Telefon 520 0439
villu@abja.ee

Volikogu liige Telefon E-post Valimisnimekiri
Eveli Allik 5199 5094 eveli.allik@gmail.com Erakond Isamaa ja Res Publica Liit

Kultuurikomisjoni esimees

Kerti Einstein 5678 1171 kertieinstein@gmail.com Valimisliit ühtsed mulgid

Revisjonikomisjoni liige, spordikomisjoni liige

Imre Jugomäe 5597 2631 Imre.jugomae@gmail.com Eesti Keskerakond

Spordikomisjoni esimees

Kati Kuusk 5332 6007 kuusk.kati@gmail.com Erakond Isamaa ja Res Publica Liit

Eelarve-ja majanduskomisjoni esimees

Anne Ladva 522 9205 a53@hot.ee Eesti Keskerakond

Revisjonikomisjoni liige,

sotsiaal- ja tervishoiukomisjoni liige

Leo Liiber 5191 1930 leo.liiber@mail.ee Valimisliit ühtsed mulgid

Spordikomisjoni aseesimees,

revisjonikomisjoni liige

Arne Lohu 504 9247 arnelohu@gmail.com  Eesti Keskerakond

Spordikomisjoni liige

Arvo Maling  528 4740 arvo.maling@mulgivald.ee Erakond Isamaa ja Res Publica Liit

Volikogu esimees

Ürjo Mälksoo 436 1012 yrjom48@gmail.com Eesti Keskerakond

Kultuurikomisjoni liige

Reet Paju 5360 3905 reet.paju.001@mail.ee Eesti Keskerakond

Haridus- ja noorsootöökomisjoni liige

Jüri Patune 5664 0001 veskimaepm@gmail.com Erakond Isamaa ja Res Publica Liit

Eelarve- ja majanduskomisjoni  liige

Eneli Põder 5565 1429 unditare@gmail.com Eesti Reformierakond

Sotsiaal- ja tervishoiukomisjoni aseesimees

Andres Rõigas 5342 0346 andres.roigas@ut.ee Erakond Isamaa ja Res Publica Liit

Revisjonikomisjoni liige

Mari Saarela 521 0315 mari@abja.ee Eesti Keskerakond

Sotsiaal-ja tervishoiukomisjoni esimees

Tarmo Simson 504 4775 tarmo.simson@elektrilevi.ee Erakond Isamaa ja Res Publica Liit

Keskkonna- ja heakorrakomisjoni liige

Raimond Tammoja 504 3394 autosalong@gmail.com Valimisliit ühtsed mulgid
Rein Tarkus 511 0314 rein.tarkus@gmail.com  Eesti Keskerakond

Keskkonna- ja heakorrakomisjoni esimees

Taimo Tugi 5330 7192 taimotugi@gmail.com Eesti Reformierakond

Revisjonikomisjoni esimees, keskkonna- ja heakorrakomisjoni aseesimees, eelarve-ja majanduskomisjoni aseesimees

Siret Vene 5622 6167 siretvene@gmail.com Eesti Reformierakond

Haridus- ja noorsootöökomisjoni aseesimees

Taevo Viitas 5666 4007 taevoviitas@gmail.com Erakond Isamaa ja Res Publica Liit

Haridus- ja noorsootöökomisjoni esimees

Villu Võsa 520 0439 villu@abja.ee Eesti Keskerakond

Volikogu aseesimees

Mulgi  Vallavolikogu valiti neljaks aastaks
15. oktoobril 2017

Valimistulemuste alusel jaotusid kohad 21 liikmelises volikogus järgmiselt:

Keskerakond 8 kohta
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 7 kohta
Eesti Reformierakond 3 kohta
Valimisliit ühtsed mulgid 3 kohta