Valla juhtimine

Mulgi valla põhimäärus

vallavanem, teenistujad:

Vallavanem – Peeter Rahnel – 435 4781, 5661 3433; peeter.rahnel@mulgivald.ee

Halliste piirkond:

Abivallavanem/valdkonnajuht – Ene Maaten – tel 5698 0787;
e-post: ene@mulgivald.ee
Jurist – Reet Pramann – 436 3175; reet@mulgivald.ee
Raamatupidaja – Sigrid Ruben – sigrid@mulgivald.ee
Keskkonna- ja maaspetsialist – Anneli Pälsing – tel 436 3185, 5305 5008;
e-post: anneli[at]mulgivald.ee
Majandusnõunik – Kadri Kivimets – tel 436 3185, 5887 6466;
e-post: kadri[at]mulgivald.ee
Sotsiaaltööspetsialist – Monika Erreline – tel 436 3280, 5340 2000;
e-post: monika@mulgivald.ee


Abja piirkond:

Vallasekretär Milja Janson
435 4788; milja@mulgivald.ee

Finantsvaldkonna juht Külli Mõttus
435 4790
kylli[ät]mulgivald.ee
Abivallavanem/valdkonna juht Arvi Meidla
435 4793; 523 8596
arvi[ät]mulgivald.ee
Sotsiaal- ja noorsootöö spetsialist Maie Bratka
435 4786; 511 8695
maie[ät]mulgivald.ee
Vanemraamatupidaja Eda Misjuk
435 4782
eda[ät]mulgivald.ee
Sekretär Elo Saar
435 4780
elo[ät]mulgivald.ee


Karksi piirkond:


Jurist Inge Dobrus 435 5512 inge.dobrus@mulgivald.ee Vastuvõtt:
T ja N 8.00-12.30; 13.00-17.00
Sekretär Elerin Öövel 435 5510 elerin.oovel@mulgivald.ee Vastuvõtt tööaegadel
Sotsiaaltööspetsialist Liivi Loi 435 5524;

5341 2506

liivi.loi@mulgivald.ee Vastuvõtt:
T ja N 8.00-12.30; 13.00-17.00
Keskkonna- ja maaspetsialist Tiia Kukk 435 5516;

5343 2880

tiia.kukk@mulgivald.ee Vastuvõtt:
T ja N 8.00-12.30; 13.00-17.00
  Abivallavanem/valdkonnajuht Dmitri Orav 435 5519;

5354 1585

dmitri.orav@mulgivald.ee Vastuvõtt:
T ja N 8.00-12.30; 13.00-17.00
Ehitusnõunik Margus Hütt 435 2251;

5301 6282

margus.hytt@mulgivald.ee Vastuvõtt:
T ja N 8.00-12.30; 13.00-17.00
Pearaamatupidaja Eha Vene 435 5514 eha.vene@mulgivald.ee Vastuvõtt:
T ja N 8.00-12.30; 13.00-17.00
Vanemraamatupidaja Tiiu Kadak 435 5515 tiiu.kadak@mulgivald.ee Kassa
T ja N 10.00-12.00 ja 14.00-16.00


 


 

Mõisaküla piirkond:

Nimi Ametikoht Haridus Telefon e-post
Ervin Tamberg  Abivallavanem/
linnapea/valdkonnajuht
kõrgharidus, magister, loodusteadus, Euroakadeemia 4355601  ervin.tamberg@mulgivald.ee
Leili Ruus Jurist kõrgharidus, bakalaureus artium, õigusteadus, Tartu Ülikool 4355602 leili.ruus@mulgivald.ee
Sirje Lepikson Sekretär kutseharidus, sekretäritöö, Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool 4355601 sirje.lepikson@mulgivald.ee
Kiira Ringas Vanemraamatupidaja kõrgharidus, bakalaureus, sotsiaalteadus, Eesti Maaülikool 4355603 kiira.ringas@mulgivald.ee
Merike Andruško Lastekaitsespetsialist rakenduskõrgharidus, majandusarvestus, Lääne-Viru Rakenduskõrgkool 4355608 merike.andrusko@mulgivald.ee
Marina Raid Noorsoo- ja sotsiaaltööspetsialist kõrgharidus, magister, sotsiaalteadus, Tallinna Ülikool 4355606 marina.raid@mulgivald.ee
Mirjam Järve Majandusnõunik kutsekeskharidus, Tihemetsa Põllumajandustehnikum
4355605 mirjam.jarve@mulgivald.ee