Kontakt

Mulgi Vallavalitsus

Pärnu mnt 30
69403 ABJA-PALUOJA
Telefon: 435 4780
E-post: mulgi@mulgivald.ee

Mulgi Vallavalitsus töötab:
E-R 8.00-16.30, lõuna 12.00-12.30

Arvete e-post: mulgivald@e-arvetekeskus.eu

Arvelduskonto SEB Pank EE281010302005446001
Swedbank EE682200221023349831   


 Mulgi vald Halliste piirkond asub Leerimaja, Kulla küla 69509 Mulgi vald
 Avatud E – N kell 8.00 – 17.00 lõuna 12.00 – 12.40
 Reedel 8.00 – 15.20 lõuna 12.00 – 12.40

 Vastuvõtuajad: Esmaspäev ja neljapäev: 9.00 – 12.00 ning 13.00 – 16.00

 Telefon 436 3175, fax 436 3175, e-post: halliste@mulgivald.ee

Vallavanem – Peeter Rahnel – 435 4781, 5661 3433; peeter.rahnel@mulgivald.ee
Volikogu esimees – Arvo Maling – 528 4740; arvo.maling@mulgivald.ee
Abivallavanem/valdkonnajuht – Ene Maaten – 5698 0787; ene@mulgivald.ee
Jurist-
Pearaamatupidaja – Lille Mäger – 436 3144; lille@mulgivald.ee
Raamatupidaja – Sigrid Ruben – sigrid@halliste.ee
Keskkonna- ja maaspetsialist- Anneli Pälsing – 436 3185, 5305 5008; anneli@mulgivald.ee
Majandusnõunik – Kadri Kivimets– 436 3185, 5887 6466; kadri@mulgivald.ee
Sotsiaaltööspetsialist- Monika Erreline – 436 3280, 5340 2000; monika@mulgivald.ee


Kaarli rahvamaja – 5886 1997; kaarlirahvamaja@gmail.com
Halliste rahvamaja – 436 3103, 5886 2192; lains@hot.ee, lains.pedaja@gmail.com
Uue-Kariste rahvamaja – 5348 2842; ivi.alp@mail.ee
Halliste Põhikool – 436 3131, 528 3798; kool@halliste.vil.ee; merlehuva@hot.ee
Õisu lasteaed – 5886 1081; lillilasteaed@gmail.com
Halliste lasteaed – 436 3198, 5344 5650; kanguranu@hot.ee
Õisu raamatukogu – 436 5124; anne.jarvis@mail.ee
Halliste raamatukogu – 436 3118; sirletellis@hot.ee, sirts100@hotmail.com
Halliste kalmistu – 526 2915, 507 9034

Halliste postipunkt – 436 3118
Halliste kauplus – 436 3133
Halliste söökla – 436 3159
Õisu kauplus – 436 5121
Halliste apteek – 436 3122
Metsaspetsialist -514 3673
Halliste kirik – 5341 3394; marko.tiitus@eelk.ee
Kiriku perenaine – 5648 4330
Korstnapühkija – 511 2511; henno.sarv@gmail.com
Abja Elamu OÜ – 436 0122, 5624 0049; abja.elamu@mail.ee
Veterinaar – 522 0813
Iivakivi – 513 5306