Mittetulundusühingud (MTÜ), seltsingud

MTÜ Kaarli Naisselts
69510 Kaarli küla Halliste vald
Seltsi esindaja: Kai Kannistu ,
telefon: 435 8855
e-post: seltsns@hot.ee

MTÜ Kaarli Kultuuriselts „Kõõrukiri“
Kaarli Rahvamaja, 69510 Kaarli Küla
Kontaktisik: juhatuse liige Tiina Kuusik
e-post: kuusik69@gmail.com
Reg.kood 80352500

MTÜ Külaselts Rimmo
Rimmu küla, Halliste vald 69505
Tegevus: piirkonna arendamine
Juhatuse esindaja: Anneli Pälsing
Telefon: 502 4315
e-post: rimmo.kylaselts@gmail.com

MTÜ Vana-Kariste Külaselts
Vana-Kariste küla, Halliste vald 69506
Seltsi esindaja: Anneli Aasna
e-post: kivimurd@gmail.com

MTÜ Uue-Kariste-Rimmu Naisselts
Uue-Kariste küla, Halliste vald 69504
Seltsi esindaja: Karin Alp , telefon: 5695 6093
e-post: karin.alp@mail.ee
koduleht

MTÜ Uue-Kariste Külade Selts
Uue-Kariste küla, Halliste vald 69504
Seltsi esindaja: Arne Putnik , mob.tel: 517 8540
e-post: reangi@hot.ee

MTÜ Halliste Elu Arendamise Selts ( HEA)
Halliste alevik, Halliste vald 69501
Tegevus: Halliste kandi elu igakülgne arendamine
Seltsi esindaja: Pille Kommer, telefon: 524 6335
e-post: pille.kommer@mail.ee

MTÜ Õisu Rahvaselts
maja 7-10 Õisu alevik, Halliste vald 69502
Seltsi esindaja: Virve Kivja
e-post: virvekiv@hot.ee

Seltsing Rimmu Rahvatuba
Rimmu küla, Halliste vald 69505
Kontaktisik: Anneli Pälsing tel 502 4315
e-post: anneli@halliste.ee

MTÜ Spordiklubi Halliste
Halliste alevik, Halliste vald 69501
Juhataja: Mari Kahu
Tel 5340 3849
e-post: kahvimari@gmail.com

MTÜ HALLISTE JAHISELTS
Põllu 5 Halliste alevik, Halliste vald 69501
Kontaktisik: juhatuse liige Tõnu Tukk tel: 5345 3091
e-post: tukk@hot.ee

MTÜ Rimmu Kütid
Ereste küla , Halliste vald 69511
Kontaktisik: juhatuse liige Arne Lohu tel 504 9247
e-post: arne.lohu@gmail.com

MTÜ Kosksilla Arenguselts
Kosksilla Mulgi küla, Halliste vald 69516
Kontaktisik: juhatuse liige Tea Kartau tel 5907 2109
e-post: teakartau@hot.ee

Säärane Mulk MTÜ
Mulgiveski Mulgi küla, Halliste vald 69516
Aivar Pehme tel 5551 2609
e-post: aivar@reichmann.ee