Vallavanem, Halliste piirkonna ametnikud

Vallavanem – Peeter Rahnel – 435 4781, 5661 3433; peeter.rahnel@mulgivald.ee

Abivallavanem/valdkonnajuht – Ene Maaten – tel 5698 0787;
e-post: ene@mulgivald.ee
Jurist – Reet Pramann – 436 3175 ; reet@mulgivald.ee
Raamatupidaja – Sigrid Ruben –  sigrid@mulgivald.ee
Keskkonna- ja maaspetsialist– Anneli Pälsing – tel 436 3185, 5305 5008;
e-post: anneli@mulgivald.ee
Majandusnõunik – Kadri Kivimets – tel 436 3185, 5887 6466;
e-post: kadri@mulgivald.ee
Sotsiaaltööspetsialist – Monika Erreline – tel 436 3280, 5340 2000;
e-post: monika@mulgivald.ee